Izstrādāja profesionāļi profesionāļiem

Mūsdienās Fiskars instrumentus izmanto profesionāļi visā pasaulē. Jautājot, kādēļ viņi izvēlējās mūsu izstrādājumus, visbiežākā atbilde ir: “Tādēļ, ka Fiskars instrumenti ir piemēroti darbam.”

Izstrādāja profesionāļi profesionāļiem

Mūsdienās Fiskars instrumentus izmanto profesionāļi visā pasaulē. Jautājot, kādēļ viņi izvēlējās mūsu izstrādājumus, visbiežākā atbilde ir: “Tādēļ, ka Fiskars instrumenti ir piemēroti darbam.”

Instrumenti ar ilgu darbmūžu

Izturīgi instrumenti ar ilgu darbmūžu un inovatīvā asmens tehnoloģija ir Fiskars panākumu pamatā. Izstrādājot instrumentus profesionāļiem, ir svarīgi izmantot vislabākos pieejamos materiālus. Lielu uzmanību izstrādājumu ražošanā pievēršam ērtai detaļu remontējamībai un apmaināmībai. Visus jaunos izstrādājumus mēs radām sadarbībā ar profesionāļiem. Tādējādi mēs spējam nodrošināt, ka instrumenti ir izturīgi un vienmēr piemēroti darbam.

Instrumenti ar ilgu darbmūžu

Piemērotība izmantošanai cilvēku darbā jeb optimālā ergonomika

Mūsu instrumenti ir izstrādāti, ņemot vērā pareizās darba pozas un pareizos ķermeņa locītavu leņķus, lai instrumentu izmantošanā būtu jāiesaista pēc iespējas mazāk muskuļu darba. Instrumenti samazina spiedienu, sāpes un kairinājumu lietotāja rokās un ir paredzēti stingram un ergonomiskam satvērienam.

Piemērotība izmantošanai cilvēku darbā jeb optimālā ergonomika

Ilgmūžīgums — izturīgi instrumenti specializētiem darba apstākļiem

Fiskars instrumentus izstrādā profesionāļi tieši profesionāļiem. Mēs vienmēr cenšamies radīt ergonomiskus, izturīgus un kvalitatīvus izstrādājumus, kas darbojas nevainojami un būtiski vienkāršo darbu izpildi.

Ilgmūžīgums — izturīgi instrumenti specializētiem darba apstākļiem

Plaša testēšana

izstrādājot profesionālus instrumentus, uzņēmums Fiskars pievērš uzmanību vairākām jomām. Mēs nepārtraukti veicam dažādus mērījumus, tostarp pārbaudām fiziskas spriedzes samazinājumu un pareizās darba pozas. Veikt muskuļu darbības mērījumus dažādu darbu izpildes gaitā uzņēmumam Fiskars palīdz sadarbības partneris — uzņēmumu Myontec.

Plaša testēšana

Tikšanās ar profesionāļiem:

Bo Rappne

Ērts rokturis, izturīgums un ergonomisks dizains ir daži no iemesliem, kāpēc profesionāls dārznieks Bū Rapne (Bo Rappne) izvēlas Fiskars izstrādājumus. Noskatieties videoklipu un uzziniet, ko Bū domā par Fiskars Pro izstrādājumiem.

Ingemar Jansson

Lauksaimnieks Ingemars Jānsons (Ingemar Jansson) vairākus gadus izmanto Fiskars instrumentus. Noskatieties videoklipu un uzziniet, kāpēc Ingemars uzskata, ka Fiskars instrumenti ir vislabāk piemēroti viņa darbam.

1
2
3
4
5
6

Atzarošanas zāģis

1. Līdzsvarota svara sadale

Mazāks spēks, kas nepieciešams statiska satvēriena laikā

2. Slīpēti asmeņi ar rievām

Mazāka piepūle, kas nepieciešama asmeņu vienmērīgajai darbināšanai

3. Visu detaļu apmaināmība

Nodilušas detaļas var nomainīt, lai tādējādi paildzinātu izstrādājuma darbmūžu. Ir pieejami rezerves daļu komplekti.

4. Asmeņi dažādiem darbiem un vajadzībām

Atzarošana, koku gāšana, sausa/svaigi cirsta koksne u. c.

5. Ar abām rokām vienādi izveicīgs ietvars

Ietvaru var izmantot labajā un kreisajā pusē.  Vienu un to pašu ietvaru var izmantot dažādu izmēru asmeņiem.

6. Mīksts rokturis

Rokturi nodrošina ērtu un ciešu satvērienu.

Atzarošanas šķēres

1. Visu detaļu apmaināmība

Nodilušas detaļas var nomainīt, lai tādējādi paildzinātu izstrādājuma darbmūžu. Visas detaļas ir pieejamas rezerves daļu komplektos.

2. Izturīgi asmeņi

Hroma, molibdēna un vanādija (CrMoV) sakausējums ar tēraudu uzlabo dilumizturību, korozijizturību, stiepes izturību un triecienizturību. Materiāla tehniskos datus pārbaudīja atzarošanas mašīnās Fiskars PowerGear.

3. Fiksētas un ieziestas konusveida bultskrūves

Precīzi noregulētie asmeņi garantē vienmērīgu un nevainojumu griezienu. Šarnīrs izmantošanas laikā nepaliek vaļīgs.  Ziede samazina putekļu uzkrāšanos un nodrošina šarnīra eļļošanu.

4. Rokturi Grivory

Nelokāms un īpaši izturīgs rokturis no pastiprinātā stikla poliamīda.  Materiāla sniegums līdzīgs alumīnijam. 

5. Labajai/kreisajai rokai piemēroti rokturi, simetrisks aizslēgs

Instrumentu var darbināt ar labo vai kreiso roku.

6. Trieciena amortizators

Samazina triecienu lietotāja rokai, griežot cietu koksni.

1
2
3
4
5
6

Pareizie instrumenti

efektīvāks darbs. Lai samazinātu ar darbu saistītu traumu un slimību gūšanas risku, ir svarīgi izmantot pareizos instrumentus. Tas, protams, samazina arī darba izmaksas.