Sīkfailu politika

Sīkfailu politika

Šajā Sīkfailu politikā ir norādīts, kā Fiskars Finland Oy Ab un tā filiāles (turpmāk tekstā kopā — “Fiskars”) izmanto Sīkfailus, tīmekļa informatorus un citas līdzīgas tehnoloģijas (turpmāk tekstā kopā — “Sīkfaili”) savās vietnēs un kā varat pārvaldīt un kontrolēt Sīkfailu lietojumu savā datorā vai ierīcē. Šī Sīkfailu politika attiecas uz visām Fiskars Group vietnēm, ja nav citādi norādīts konkrētās tīmekļa vietnes sīkfailu politikā.

Lai nodrošinātu jums tiešsaistes pieredzi ar personalizētām funkcijām un saturu, jums būs jāļauj datoram, planšetdatoram vai mobilajai ierīcei pieņemt sīkfailus.

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu Sīkfailu politiku, lūdzam sazināties, rakstot uz https://www.fiskars.lv/Atbalsts/atbalsts.

1. Kas ir Sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi faili un parasti sastāv no burtiem un cipariem; pēc piekļuves konkrētām tīmekļa vietnēm tīmekļa serveris ievieto tos datorā vai ierīcē. Vietņu pārlūkošanas laikā sīkfaili tiek saglabāti datora cietajā diskā vai citā termināļa aprīkojumā. 

2. Kādu Sīkfailu veidu izmantojam? Kāpēc to izmantojam?

Funkcionālie sīkfaili. Mēs izmantojam Funkcionālos sīkfailus, lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Šie Sīkfaili ļauj tīmekļa vietnei atcerēties jūsu pieteikuminformāciju un iegaumē citas jūsu veiktās atlases, kamēr apmeklējat mūsu tīmekļa vietni (piemēram, preces, kuras ievietojat mūsu iepirkumu grozā, vai pārbaude, vietnes video saturs darbojas pareizi).

Preferenču sīkfaili. Preferenču sīkfaili ļauj tīmekļa vietnei iegaumēt informāciju, kas maina veidu, kā tīmekļa vietne darbojas vai izskatās, piemēram, valodu iestatījumus vai atrašanās vietu.

Veiktspējas sīkfaili. Mēs arī vēlamies izstrādāt mūsu platformu, mūsu tiešsaistes veikalus un citus pakalpojumus, kurus mēs jums piedāvājam. Tāpēc mēs izmantojam Veiktspējas sīkfailus savās tīmekļa vietnēs. Šie Sīkfaili apkopo informāciju, kuru mēs izmantojam, lai sniegtu pārskatus un veiktu analīzi, piemēram, kā izmantojat mūsu tīmekļa vietni un cik bieži apmeklējat tīmekļa vietni.

Mārketinga sīkfaili. Mēs izmantojam Mārketinga sīkfailus savā tīmekļa vietnē. Šie Sīkfaili palīdz mums pielāgot mārketinga saziņu jums un jūsu interesēm un nodrošināt jums personalizētāku pakalpojumu nākotnē. Bez šiem Sīkfailiem redzētās reklāmas var būt mazāk saistošas un interesantas jums. Šie Sīkfaili atceras to, ka apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni, un mēs varam koplietot šo informāciju ar trešajām pusēm, piemēram, reklāmdevējiem, lai jūs varētu redzēt viņu reklāmas arī mūsu vietnēs. 4. sadaļā tālāk ir pieejama informācija par trešo pušu adresātiem, ar kuriem koplietojam šos datus. 

3. Adobe Flash sīkfaili

Dažās mūsu vietnes daļās var būt redzams video vai animācijas saturs, izmantojot Adobe Flash Player. Adobe izmanto Flash sīkfailus (zināmi arī kā vietējie koplietotie objekti), lai palīdzētu uzlabot pieredzi kā lietotājam. Flash sīkfaili ir līdzīgi parastajiem sīkfailiem, bet pārlūks tos pārvalda citādi.

Ņemiet vērā, ka — ja atspējojat Flash sīkfailus, jūs nevarēsiet piekļūt konkrētiem vietnes satura veidiem, piemēram, video vai animācijām.

4. Adresāti

Trešās puses, kuras saņem jūsu datus ar sīkfailu starpniecību, ir norādītas tālāk.

Google reklamēšanas pakalpojumi https://policies.google.com/privacy?hl=en&fg=1

Tradetracker partnerības reklāmas — https://tradetracker.com/privacy-policy/

Coveo meklēšana — https://www.coveo.com/en/pages/privacy-policy

Salesforce — https://www.salesforce.com/company/privacy/

Sociālo tīklu spraudņi

Mēs izmantojam arī noteiktus sociālo tīklu spraudņus mūsu vietnē, kas ievieto Sociālo tīklu un Satura sīkfailus, piemēram, lai iespējotu opciju “Patīk” vietnē Facebook vai atskaņotu Instagram vai YouTube video tieši tīmekļa vietnē. Ņemiet vērā, ka daži šie trešo pušu pakalpojumi izmanto Sīkfailus, kas tiek arī izmantoti tādām lietām kā uzvedības reklāmai, analīzei vai mārketinga izpētei, un jūsu dati var tikt pārsūtīti šīm trešajām pusēm. 

Ņemiet vērā, ka dažas trešās puses, piemēram, Facebook, var sadarboties ar citu trešo pusi, lai izsekotu darbības mūsu tīmekļa vietnēs, un piedāvāt reklāmas, pamatojoties uz šādiem datiem. 

Mēs iesakām iepazīties ar citu lietoto sociālo tīklu platformu politikām. Šīm vietnēm piemērojamās politikas ir pieejamas tālāk norādītajās adresēs.

Sīkfailu apkopotie dati

Mūsu izmantotie sīkfaili ļauj mums izsekot tālāk norādīto informāciju par mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem. Šī informācija tiek izmantota, piemēram, mūsu tīmekļa vietņu uzturēšanas mērķim, nodrošinot mūsu klientiem tiešsaistes iepirkšanās pieredzi ar personalizētām funkcijām un saturu, un reklāmu personalizēšanas mērķiem.

Kā mēs izmantojam Sīkfailus, lai personalizētu mārketinga ziņojumus?

Mēs cenšamies nodrošināt jums vislabāko lietotāja pieredzi mūsu tīmekļa vietnē un rādīt tikai to saturu, kas liekas piemērots jums. Lai mēs to varētu izdarīt, mēs izmantojam Sīkfailus mūsu tiešsaistes kanālos un mūsu partneru tiešsaistes kanālos, lai sekotu līdzi aktivitātēm tiešsaistes pakalpojumos. Šādi mēs varam apkopot informāciju, piemēram, par jūsu preferencēm, pamatojoties uz kuru mēs varam pielāgot mārketinga saziņu, kuru nodrošinām jums.

Mēs varam izmantot personas datus, kas apkopoti, izmantojot sīkfailus reklāmu un mārketinga vēstījumu personalizācijai, kad mēs saņemam jūsu piekrišanu par šo jūsu personas datu lietojumu vai kad mums ir likumīga interese apstrādāt jūsu personas datus šim nolūkam. Papildinformācija par personas datu apstrādi un aizsargāšanu ir sniegta mūsu Konfidencialitātes politikā, kas pieejama vietnē https://fiskarsgroup.com/privacy-policy-lv/.

Ņemiet vērā, ka, pat ja esat atteicies no personalizētā mārketinga, jums joprojām internetā var būt redzamas reklāmas no citiem Fiskars Group zīmoliem. Šajā gadījumā mēs neesam personalizējuši reklāmas, pamatojoties uz datiem.

Kā es varu kontrolēt Sīkfailus?

Pēc vēlamo sīkfailu atlases jūs vienmēr varat arī mainīt savu preferenci, lapas apakšdaļā apmeklējot “Sīkfailu iestatījumi”.

Vairums pārlūku automātiski apstiprina Sīkfailus, bet jūs varat izvēlēties, vai pieņemt vai nepieņemt Sīkfailus, pielāgojot pārlūka iestatījumus, un dzēst visus Sīkfailus, kurus šī tīmekļa vietne jau ir ievietojusi ierīcē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc sīkfailu atspējošanas jums var nebūt iespēja izmantot mūsu vietņu dažas daļas. 

Lielākajā daļā moderno pārlūku varat iestatīt neļaut izvietot sīkfailus jūsu ierīcē, bet pēc tam varat manuāli pielāgot dažas preferences katrā vietnes/lapas apmeklēšanas reizē. Daži pakalpojumi un funkcionalitātes var nebūt vispār pieejamas (piemēram, pieteikšanās profilā). Norādījumi par Sīkfailu dzēšanu dažādos tirgū pieejamos pārlūkos ir iekļauta vietnē http://www.allaboutcookies.org

Jums var arī būt iespēja atteikties no konkrētas trešās puses pārvaldītiem reklāmu sīkfailiem tieši trešās puses tīmekļa vietnēs. Lai atteiktos no Google Analytics izsekošanas visās tīmekļa vietnēs, apmeklējiet vietni http://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Citus norādījumus par atteikšanos no opcijām skatiet tālāk norādītajās lapās par atteikšanos un klientu izvēli attiecībā uz tālāk norādītajām iniciatīvām, kuras izstrādājuši uzņēmumi tiešsaistes reklamēšanas nozarē.

Cik ilgi Sīkfaili tiek glabāti manā datorā vai mobilajā ierīcē?

Mēs izmantojam šādus divus Sīkfailu veidus: Pastāvīgie sīkfaili un Sesiju sīkfaili. Sesiju sīkfaili darbojas līdz brīdim, kad pārstāj pārlūkošanu, un Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti līdz to izdzēšanai vai derīguma beigām. Vairums izmantoto Sīkfailu ir Pastāvīgie, un tie netiek dzēsti, kad aizverat pārlūku vai izejat no tīmekļa vietnes. Pastāvīgie sīkfaili tiek izmantoti, kad vēlams informāciju saglabāt vairāk nekā vienam tīmekļa vietnes apmeklējumam. Papildinformāciju skatiet mūsu tīmekļa vietnēs izmantoto Sīkfailu sarakstos.

Šīs Sīkfailu politikas izmaiņas

Mēs patur tiesības ik pa laikam mainīt un pārveidot šo Sīkfailu politiku. Publicējot izmaiņas šajā Sīkfailu politikā, mēs mainīsim spēkā stāšanās datumu, kas atrodams šīs Sīkfailu politikas sākumā, lai norādītu, kad šādas izmaiņas ir stājušās spēkā. Ja izmaiņas ir būtiskas un tās ietekmē jūs nelabvēlīgi, Fiskars publicēs pamanāmu paziņojumu par šādām izmaiņām šīs Sīkfailu politikas sākumā un mūsu tīmekļa vietņu sākumlapā.