Premium dizains labākai dzīvei

Mūsu instrumenti ir radīti tā, lai tie kalpotu — lai radītu prieku mājās un ap to gadu desmitiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai mūsu produkti paliktu apritē paaudzēm, pat uz visiem laikiem.

Produkti, kas ilgst

Mēs izstrādājam produktus, lai tie būtu izturīgi un lieliski lietojami. Mūsu instrumentu kvalitāte ir pārbaudīta un garantēta.

Mēs lepojamies ar savu produktu kvalitāti, un daudziem mūsu produktiem ir pagarināta komerciālā garantija līdz 25 gadiem.

Mēs izmantojam jaunus inovatīvus materiālus, modulāru dizainu un rezerves daļas, lai pagarinātu izstrādājumu kalpošanas laiku.

Visi mūsu produkti tiek rūpīgi pārbaudīti, lai izpildītu Fiskars kvalitātes solījumu. Piemēram, mūsu klasiskās šķēres tiek pārbaudītas ar rokām rūpnīcā, un mūsu dārzkopības produktiem ir slodzes testi, lai nodrošinātu, ka tie kalpo skarbos laika apstākļos.

Visas mūsu ražotnes un izplatīšanas centri ir sertificēti pēc kvalitātes vadības standarta ISO 9001.

Aprites ekonomika

Mēs izstrādājam apļveida pakalpojumus, lai pagarinātu mūsu produktu kalpošanas laiku.

Fiskars Pan Care serviss atjauno nolietoto pannu sākotnējās, labākās īpašības. Pakalpojums ir pieejams Somijā, un mēs pētām pakalpojuma paplašināšanas iespējas.

Mēs piedāvājam dažādus apkopes produktus, piemēram, cirvju, nažu un šķēru asināmos, kas pagarina produkta kalpošanas laiku.

Mēs piedāvājam rezerves daļas daudziem dārza instrumentiem un plānojam paplašināt rezerves daļu piedāvājumu.

Mēs izmantojam otrreizēji pārstrādātus materiālus un pārbaudām atjaunojamās un bioloģiskās iespējas, lai aizstātu fosilās izcelsmes materiālus savos produktos.

  • Mūsu mērķis ir panākt, lai līdz 2030. gadam 50% no mūsu dārzkopības neto pārdošanas apjoma gūtu no apļveida produktiem.
  • Ēdienu gatavošanas un radīšanas jomā mūsu mērķis ir panākt, lai 2026. gadā 47% no mūsu neto apgrozījuma gūtu no apgrozības produktiem.

Mūsu virtuves traukos mēs plaši izmantojam 90% pārstrādātu nerūsējošo tēraudu un 100% pārstrādātu alumīniju

Mūsu dārzkopības produktos esam palielinājuši otrreizēji pārstrādātu izejvielu izmantošanu plastmasas detaļām. Kā piemērus var minēt Solid Planters, kas izgatavotas no 65% pārstrādāta plastmasas.

Billnäs ražotie cirvji sastāv no >95 % otrreizēji pārstrādāta tērauda.

Mēs izmantojam FSC sertificētu kokmateriālu gatavošanas nažus, virtuves piederumus, griešanas dēļus un cirvjus.Mēs veicam nepārtrauktu plastmasas optimizāciju, lai samazinātu CO2 emisijas.

Mēs no jauna izgudrojam savu produktu iepakojumu un izmantojamos materiālus.

  • Mēs uzlabojam iepakojumu visās produktu sērijās un par prioritāti izvirzām atjaunojamus un pārstrādājamus iepakojuma materiālus.

  • Lielākajā daļā valstu mūsu iepakojumu var nodot otrreizējai pārstrādei kartona vai plastmasas savākšanas punktos.
  • Mēs izstrādājam iepakojumu efektīvai palešu iekraušanai, lai samazinātu transportēšanas emisijas

In most countries, our packaging

Mēs izstrādājam savus procesus, lai optimizētu materiālu izmantošanu un samazinātu atkritumu daudzumu.

  • Mēs plānojam, ka līdz 2030. gadam poligonos vairs nebūs atkritumu.

Mēs savās ražotnēs pārstrādājam atkritumus un lieko materiālu. Mūsu rūpnīcās ūdens apstrādei ir slēgtas sistēmas.

Bioloģiskā daudzveidība

Mūsu ražotne Sorsakoski, Somijā, nomainīja tērauda virsmas apstrādi no pulēšanas uz suku. Pāreja 2023. gadā samazināja rūpnīcas atkritumu poligonos par 30%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Izmaiņas tiks ieviestas pakāpeniski, un rezultātā Sorsakoski ražotne sasniegs nulles atkritumu daudzumu un apglabās poligonā 2025. gadā.

Bioloģiskā daudzveidība

Esam novērtējuši mūsu biznesa bioloģiskās daudzveidības riskus un iespējas. Mēs cenšamies samazināt negatīvo ietekmi uz vidi un bioloģisko daudzveidību.Mēs izvairāmies no ķīmiskām vielām, kas var kaitēt videi vai cilvēkiem.

Mūsu galvenie veidi, kā samazināt negatīvo ietekmi uz bioloģisko daudzveidību, ir saistīti ar mūsu centieniem atbalstīt aprites ekonomiku, piemēram, rūpīgi iegādājoties materiālus un nodrošinot, ka mūsu produkti paliek apgrozībā pēc iespējas ilgāk.

Mūsu dārzkopības padomi mudina cilvēkus palielināt bioloģisko daudzveidību savos dārzos. Nākotnē plānojam paplašināt izglītības saturu.

Līdz 2025. gadam visi virtuves piederumi būs bez PFAS (vairāk lasiet šeit), bet dārzkopības produkti līdz 2026. gadam.

Apskatiet citas mūsu saistības

Fiskars grupas ilgtspējības mērķi un saistības

Divas Fiskars grupas saistības — novatorisks dizains pret izmešanas kultūru un ikdienas padarīšana par neparastu — nosaka visus grupas līmeņa lēmumus. Fiskars grupa bieži uzrauga progresu visos uzņēmuma līmeņos.

Lasiet vairāk par Fiskars grupas ilgtspējību
Fiskars grupas ilgtspējības mērķi un saistības