Kā atbilstoši tīrīt nažus?

Naži ir visbiežāk lietotie virtuves piederumi. Iecienītākie naži ir jāuztur tīri un asi, lai gatavošanas pieredze būtu patīkama un droša. Lasiet mūsu padomus par to, kā pareizi tīrīt un uzturēt Fiskars nažus un piešķirt iecienītākajiem virtuves nažiem garāku mūžu.

Nažu tīrīšana

Mazgāšana ar rokām:

Norden, Titanium, Norr un Royal ir jāmazgā ar rokām. Tūlītēji pēc naža mazgāšanas skalojiet un nosusiniet to. Nemērciet nažus šķidrumos.

Nažu tīrīšana

Mazgāšana trauku mazgājamā mašīnā:

Citus Fiskars nažus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tomēr nodrošiniet, ka tie nesaskaras ar citiem virtuves piederumiem, traukiem vai galda piederumiem, jo tas radīs bojājumus griežamajai malai.

Neliels rūsas daudzums var tikt izplatīts uz izstrādājumiem trauku mazgājamā mašīnā. To var novērst, atverot trauku mazgājamās mašīnas durvis, lai tvaiks izkļūtu, un pēc mazgāšanas nosusiniet nažus ar sausu drāniņu.

Dishwashing:

Nažu glabāšana

Vairums nažu kļūst neasi, ja tie tiek ievietoti atvilktnē un griešanas mala tiek sabojāta kustībā un saskarē ar citiem piederumiem. Drošības problēmas var rasties, kad asi priekšmeti tiek uzglabāti atvilktnē ar citiem piederumiem.

Lai uzturētu Fiskars nažus asus, ievietojiet tos nažu nodalījumā vai pie magnētiska sienas statīva.

APLŪKOJIET NAŽUS UN PIEDERUMUS
Nažu glabāšana

Nažu asināšana

Naži laiku pa laikam ir jāasina. Pietiek, ja naži tiek asināti regulāri vai pēc nepieciešamības.

No tērauda izgatavotu Fiskars nažu cietība ir starp HRC 52 un HRC 56, kas padara tos par lieliskiem lietošanai ikvienā mājsaimniecībā. Jo cietāks nazis, jo ilgāk tas uztur asumu, bet to ir grūtāk uzasināt. Pretēji — mīkstāks asmens ir vieglāk uzasināms, bet ātrāk kļūst neass.

Papildus labākai griešanas veiktspējai asināts un labi uzturēts nazis ir arī drošs.

Nažu asināšana

Fiskars Roll-Sharp™

Novietojiet Roll-Sharp™ uz līdzenas virsmas un stumiet naža akmeni atpakaļ un uz priekšu caur to — 15–20 reizes. Pēc asināšanas nomazgājiet nazi. Tas ar aptuveni 40 grādu asināšanas leņķi der vairumam virtuves nažu leņķu un graudiņu veidu. Roll-Sharp ir piemērota visiem Fiskars nažiem, izņemot titāna nažus.

Fiskars Sharpening steel/Whetstone™

Visā garumā izmantojiet 26 grādu asināšanas leņķi un atkārtojiet to pašu procesu otrā pusē. Izmantojiet garus un vienmērīgus vēzienus. Lieliski piemērots Titanium nažu klāsta asmeņiem, kas izgatavoti no titāna.

Fiskars Roll-Sharp™ Fiskars Sharpening steel/Whetstone™
Skatīt visu

                                                

Aplūkojiet augstas kvalitātes Fiskars nažus un piederumus

Sk.