Fiskars Group izņem no apgrozības Fiskars Functional Form™ karoti, kas ražota 20. Jūnijā, 2020

Uzņēmums Fiskars Group ir atklājis, ka Fiskars Functional Form™ karošu partijā vielas PAA (pirmējais aromātiskais amīns) daudzums, iespējams, pārsniedz pieņemamo ierobežojumu. Tā kā šī prece nokļūst saskarē ar pārtikas produktiem, nevar izslēgt iespējamo veselības risku.

Mēs iesakām nekavējoties izņemt no apgrozības tālāk norādīto produktu, 

Produkta apraksts: Fiskars Functional Form™ karote
Produkta kods: 1027299
Partijas kods: 200620
EAN-kods: 6424002009665

Konkrēto partiju, kas ražota 20. Jūnijā 2020, var identificēt, izmantojot partijas kodu uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda; tas iegravēts arī uz karotes aizmugurējās daļas. Ir izsūtīts pieprasījums izņemt no tirdzniecības vietām visus šīs partijas krājumus.

2020. gada jūlijā mēs atsaucām tā paša produkta ierobežotu partiju, kas ražota 2019. gada decembrī. Mēs ļoti nopietni uztveram produkta kvalitāti un kopš jūlija esam rūpīgi izpētījuši šī produkta ražošanas procesu. Sākot ar jūliju, mēs esam ieviesuši vairākus uzlabojumus vadības punktos mūsu ražošanas procesā, lai nodrošinātu, ka jautājums netiks atkārtots. Turklāt mēs esam palielinājuši testēšanas apjomu. Attiecīgā partija ir ražota pirms iepriekšējā izdevuma identificēšanas un ražošanas procesa uzlabošanas.

Attiecīgais jautājums neattiecas uz citām precēm Functional Form produktu klāstā. Lai nodrošinātu, ka šī jautājuma izmeklēšana ir pēc iespējas rūpīgāka, mēs esam izveidojuši pagaidu pasūtījumu visai Fiskars Funkcionālās formas piederumu sērijai.

Ja esat iegādājies iepriekš aprakstīto preci, lūdzu, atdodiet to veikalā, lai saņemtu atmaksu vai apmainītu to pret tādu pašu preci, kas ražota citā laika periodā.

Functional form spoon

Kā noteikt partijas kodu?:

Partijas kods ir norādīts uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda.

Ja iepakojums ir likvidēts, skatiet gravējumu uz karotes aizmugurējās daļas.

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Drošība Fiskars vienmēr ir galvenā prioritāte. Mūsu produkti tiek veidoti, izmantojot modernu tehnisko ražošanu un materiālus. Mēs nepārtraukti testējam savus produktus, lai pārliecinātos, ka tie lieliski darbojas tām darbībām un videi, kurai tie ir izveidoti. Mēs šo jautājumu uztveram ļoti nopietni, un kopš jūlija īpašu uzmanību pievērsām šī produkta ražošanas procesam.

Mūsu klienti un patērētāji vēlas, lai nodrošinām augstākās kvalitātes produktus; mēs nemitīgi cenšamies attaisnot šīs cerības un veiksim visas nepieciešamās darbības, lai šīs vēlmes tiktu piepildītas.

Lai saņemtu papildinformāciju, sazinieties ar:

customerservice.export@fiskars.com

Jautājumi un atbildes

1. Kāpēc Fiskars izņem no apgrozības Fiskars Functional Form karoti?

Mēs esam ieteikuši nekavējoties izņemt no apgrozības produktu Fiskars Functional Form™ karote 1027299, partijas kods 191223 un 200620. Esam konstatējuši, ka produktā vielas PAA (pirmējais aromātiskais amīns) daudzums, iespējams, pārsniedz pieņemamo ierobežojumu. Tā kā šis produkts nokļūst saskarē ar pārtikas produktiem, nevar izslēgt, ka pastāv iespējams veselības apdraudējums.

Konkrētās partijas, kas ražotas 2019. gada 23. decembrī un 2020. gada 20. jūnijā, var identificēt, izmantojot partijas kodu uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda; tas iegravēts arī uz karotes aizmugurējās daļas. Ir izsūtīts pieprasījums izņemt no tirdzniecības vietām visus šo partiju krājumus. Problēma neattiecas uz Functional Form karotēm, kas ražotas citā laika periodā, vai citām Functional Form produktu klāsta precēm.

2. Kā Fiskars rūpējas, lai klienti neizmantotu produktu?

Produkta iekšējie pasūtījumi ir nekavējoties apturēti, un patlaban mēs izmeklējam cēloni un veicam papildu pārbaudes saistībā ar konkrēto produktu. Šī produkta piegādes ir apturētas, līdz problēma tiks atrisināta.

Mēs par šo gadījumu informējam savus vairumtirdzniecības klientus un patērētājus, kas iegādājās produktu tīmekļa veikalā. Vairumtirdzniecības klientiem esam ieteikuši izņemt visus krājumus ar attiecīgajiem partijas kodiem no visām tirdzniecības vietām un sazināties ar Fiskars tirdzniecības pārstāvi par krājumu atjaunināšanu un papildināšanu. Partneriem esam nodrošinājuši izvietošanai veikalā paredzētu paziņojumu patērētāju brīdināšanai un iesakām patērētājiem, kas ir iegādājušies preci, atgriezt to veikalā, lai saņemtu atpakaļ naudu vai apmainītu to pret līdzīgu preci no citas partijas.

3. Vai pastāv kāds risks patērētājiem, kas lieto produktu? Kādas iespējamās veselības problēmas var tikt izraisītas?

Ja saskare ir īstermiņa, risks ir minimāls, un tādējādi šī prece tiek atsaukta drošā laika periodā. Ja saskare ir pastāvīga ilgākā laika periodā, nevar tikt izslēgti iespējami veselības riski. Mēs veicam visus piesardzības pasākumus šādu ilgtermiņa risku novēršanai, rīkojoties nekavējoties, un tāpēc atsaucām produktu.

4. Vai citus Functional Form klāsta produktus lietot ir droši?

Drošība ir mūsu svarīgākā prioritāte. Mūsu produkti ir izgatavoti, lietojot modernus ražošanas paņēmienus un materiālus. Tie ir pārbaudīti un kalpo izcili, lietojot tos piemērotos apstākļos un paredzētajiem nolūkiem.

Mēs esam ieteikuši izņemt no apgrozības produktu Fiskars Functional Form™ karote 1027299, partijas kods 191223 un 200620. Problēma neattiecas uz nevienu citu produktu no Functional Form klāsta un nevienu no pārdotajiem 2 vai 3 priekšmetu komplektiem, kuros bija tā pati Fiskars Functional Form™ karote 1027299.

5. Kā var identificēt konkrētāspartijas?

Konkrētās partijas, kas ražotas 2019. gada 23. decembrī un 2020. gada 20. jūnijā, var identificēt pēc partijas koda 191223 un 200620 uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda. Ja iepakojums ir izmests, uz karotes aizmugurējās daļas ir gravējums: bultiņa, kas norāda uz skaitli 12, tās vienā pusē ir skaitlis 1, bet otrā — 9, vai arī bultiņa, kas norāda uz skaitli 6, un tās vienā pusē ir skaitlis 2, bet otrā — 0.

6. Kur tika pārdotas konkrētāspartijas?

Konkrētā partija 191223 tika pārdota Eiropā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē un Austrālijā, un konkrētā partija 200620 — Eiropā, Austrālijā un Jaunzēlandē ar Fiskars partneru starpniecību un mūsu Fiskars tīmekļa vietnē. Mēs par šo gadījumu esam informējuši savus vairumtirdzniecības klientus un patērētājus.

7. Cik daudz produktu ir konkrētajā partijā?

Produktu skaits konkrētajās partijās ir ierobežots; mūsu klientiem partija 191223 tika izplatīta laikā no marta līdz maija beigām, bet partija 200620 — no augusta līdz novembra sākumam.

8. Kur tika ražotas konkrētās partijas?

Konkrētās partijas ražoja viens no mūsu piegādātājiem Ķīnā.

9. Kā var saņemt jaunu produktu apmaiņā pret produktu no konkrētajāmpartijām?

Laipni aicinām jūs ierasties veikalā, kur to iegādājāties. Ja tas nav iespējams, iesakām doties uz tuvāko veikalu, kur tiek pārdoti Fiskars Functional Form produkti.

10. Man vairs nav produkta iegādi apliecinoša čeka. Vai varu to tomēr atgriezt?

Jā, protams, jūs varat atgriezt vai apmainīt produktu. Konkrētās partijas var identificēt pēc partijas koda 191223 vai 200620 uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda. Ja iepakojums ir izmests, uz karotes aizmugurējās daļas ir gravējums: bultiņa, kas norāda uz skaitli 12, tās vienā pusē ir skaitlis 1, bet otrā — 9, vai arī bultiņa, kas norāda uz skaitli 6, un tās vienā pusē ir skaitlis 2, bet otrā — 0.

11. Ko dara uzņēmums Fiskars, lai novērstu līdzīgus gadījumus nākotnē?

Mūsu produktu un pakalpojumu augstā kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Mūsu klienti un patērētāji vēlas, lai nodrošinām augstākās kvalitātes produktus; mēs nemitīgi cenšamies attaisnot šīs cerības un veiksim visas nepieciešamās darbības, lai šīs vēlmes tiktu piepildītas.

Ikviens mūsu vērtības ķēdē ir atbildīgs par to, lai kvalitāte tiktu nodrošināta visos mūsu procesos. Jauni produkti un produktu vai procesu izmaiņas tiek sagatavotas, izmantojot uzlabotus kvalitātes plānošanas rīkus, kā arī testētas, lai pārsniegtu pat augstākās mūsu klientu prasības. Mēs pastāvīgi uzlabojam produktus un procesus, lai izpildītu solījumu par kvalitātes nodrošināšanu un efektivitāti.

Fiskars Group izņem no apgrozības Fiskars Functional Form™ karoti, kas ražota 2019. gada 23. decembrī.

Uzņēmums Fiskars Group ir atklājis, ka Fiskars Functional Form™ karošu partijā vielas PAA (pirmējais aromātiskais amīns) daudzums, iespējams, pārsniedz pieņemamo ierobežojumu. Tā kā šī prece nokļūst saskarē ar pārtikas produktiem, pastāv iespējams veselības apdraudējums.

Mēs iesakām nekavējoties izņemt no apgrozības tālāk norādīto produktu,
Produkta apraksts: Fiskars Functional Form™ karote
Produkta kods: 1027299
Partijas kods: 191223

Konkrēto partiju, kas ražota 2019. gada 23. decembrī, var identificēt, izmantojot partijas kodu uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda; tas iegravēts arī uz karotes aizmugurējās daļas. Ir izsūtīts pieprasījums izņemt no tirdzniecības vietām visus šīs partijas krājumus. Problēma neattiecas uz Functional Form karotēm, kas ražotas citā laika periodā, vai citām Functional Form produktu klāsta precēm.

Ja esat iegādājies iepriekš aprakstīto preci, lūdzu, atdodiet to veikalā, lai saņemtu atmaksu vai apmainītu to pret tādu pašu preci, kas ražota citā laika periodā.

Functional form spoon

Kā noteikt partijas kodu?:

Functional form spoon package batch code

Partijas kods ir norādīts uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda.

Functional Form Spoon Batch code dial

Ja iepakojums ir likvidēts, skatiet gravējumu uz karotes aizmugurējās daļas. Bultiņa norāda uz 12, un bultai katrā pusē ir iegravēts attiecīgi cipars 1 un 9.

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Mūsu klienti un patērētāji vēlas, lai nodrošinām augstākās kvalitātes produktus; mēs nemitīgi cenšamies attaisnot šīs cerības un veiksim visas nepieciešamās darbības, lai šīs vēlmes tiktu piepildītas.

Lai saņemtu papildinformāciju, sazinieties ar:
customerservice.export@fiskars.com