Fiskars Group izņem no apgrozības Fiskars Functional Form™ karoti, kas ražota 2019. gada 23. decembrī.

Uzņēmums Fiskars Group ir atklājis, ka Fiskars Functional Form™ karošu partijā vielas PAA (pirmējais aromātiskais amīns) daudzums, iespējams, pārsniedz pieņemamo ierobežojumu. Tā kā šī prece nokļūst saskarē ar pārtikas produktiem, pastāv iespējams veselības apdraudējums.

Mēs iesakām nekavējoties izņemt no apgrozības tālāk norādīto produktu,
Produkta apraksts: Fiskars Functional Form™ karote
Produkta kods: 1027299
Partijas kods: 191223

Konkrēto partiju, kas ražota 2019. gada 23. decembrī, var identificēt, izmantojot partijas kodu uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda; tas iegravēts arī uz karotes aizmugurējās daļas. Ir izsūtīts pieprasījums izņemt no tirdzniecības vietām visus šīs partijas krājumus. Problēma neattiecas uz Functional Form karotēm, kas ražotas citā laika periodā, vai citām Functional Form produktu klāsta precēm.

Ja esat iegādājies iepriekš aprakstīto preci, lūdzu, atdodiet to veikalā, lai saņemtu atmaksu vai apmainītu to pret tādu pašu preci, kas ražota citā laika periodā.

Functional form spoon

Kā noteikt partijas kodu?:

Functional form spoon package batch code

Partijas kods ir norādīts uz iepakojuma aizmugurējās daļas virs svītrkoda.

Functional Form Spoon Batch code dial

Ja iepakojums ir likvidēts, skatiet gravējumu uz karotes aizmugurējās daļas. Bultiņa norāda uz 12, un bultai katrā pusē ir iegravēts attiecīgi cipars 1 un 9.

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Mūsu klienti un patērētāji vēlas, lai nodrošinām augstākās kvalitātes produktus; mēs nemitīgi cenšamies attaisnot šīs cerības un veiksim visas nepieciešamās darbības, lai šīs vēlmes tiktu piepildītas.

Lai saņemtu papildinformāciju, sazinieties ar:
customerservice.export@fiskars.com