Vairāk jaudas. Mazāk piepūļu.

Kāpēc mūsu 4. paaudzes cirvji spēj vairāk

Vairāk jaudas. Mazāk piepūļu.

Kāpēc mūsu 4. paaudzes cirvji spēj vairāk

Plašāks, labāks un vēl nebijis piedāvājuma klāsts

Mūsu jaunākais modelis X21 vairāk kā jebkad paplašina pieejamo cirvju klāstu. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no jūsu garuma vai iemaņu līmeņa, vai skaldāmo bluķu diametra mēs piedāvājam jums ideāli piemērotu cirvi. Turklāt, ja jums bieži jāveic skaldīšanas darbi un ir nepieciešams viegls cirvis, lai ātri un kvalitatīvi saskaldītu bluķus, X21 jums patiks. Pārbaudiet to jau šodien.

Plašāks, labāks un vēl nebijis piedāvājuma klāsts

3 vienkārši soļi, izvēloties pareizā izmēra cirvi: 

1. solis Veiciet tiešsaistes testu.

Veiciet tiešsaistes testu un iegūstiet sākotnējo, iespējams, jums piemērotāko cirvja izmēru sarakstu. Nosūtiet rezultātus uz savu e-pastu vai izdrukājiet un ņemiet tos sev līdzi, dodoties uz izmēģinājumu veikalā. 

2. solis Noskatieties video pamācību.

Kad jūsu rīcībā ir piedāvājumu saraksts, jums jāpārbauda, kurš cirvis jums ir vispiemērotākais

3. solis Dodieties uz vietējo veikalu.

Kad ir iegūtas zināšanas par to, kā satvert un pārbaudīt cirvjus, dodieties uz savu vietējo veikalu.

choose axe

2. solis Noskatieties video pamācību.

Kad jūsu rīcībā ir piedāvājumu saraksts, jums jāpārbauda, kurš cirvis jums ir vispiemērotākais. Lai noskaidrotu, kā to izdarīt, noskatieties tālāk pieejamo video pamācību. 

2. solis  Noskatieties video pamācību.

store locator

3. solis Dodieties uz vietējo veikalu.

Šeit jūs varat pārbaudīt mūsu jaunāko preču klāstu un veikt galīgo pārbaudi, lai sajustu, kurš cirvja modelis jums ir ideāli piemērots.

Lasīt vairāk
3. solis  Dodieties uz vietējo veikalu.

Droša skaldīšanas tehnika

Kā droši skaldīt baļķus

Ja skaldīšanas pamatne ir pārāk zema, tad gadījumā, ja netrāpīsiet pa baļķi, jums būs mazāk laika, lai noreaģētu. Tas notiek mazāka attāluma un cirvja atvēzēšanas virziena dēļ. Šie faktori palielina nopietna kāju savainojuma gūšanas risku, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka skaldīšanas pamatne ir pietiekami augsta.

Kā asināt cirvi

 Vieglākais veids, kā asināt cirvi, ir izmantot asinātāju Xsharp. Vispirms izvēlieties cirvja asmens leņķi. Pēc tam veiciet no trīs līdz piecām horizontālām vēzienkustībām. Lai pārbaudītu, vai asmens ir pietiekami ass, mēģiniet veikt izcirtienu baļķa virsmā.

Kā skaldīt baļķus ar vienu cirtienu

Lai baļķu skaldīšana būtu ātrāka un efektīvāka, izvairieties no zaru vietām. Kad iespējams, vienmēr cērtiet jau redzamajos cirtienos. Šādā veidā arvien lielāku baļķu skaitu varēsiet sašķelt ar vienu vēzienu.

Kā skaldīšanas laikā izmantot cirtni

It’s easy to tire your arms and back when splitting logs. By using your sappie to lift logs onto the block you can save yourself from unnecessary aches and strains. Once you need to use your axe, you can simply stick your sappie into the side of the block. 

Jaunākais klāsts

Iepazīstiet jaunumus

X5 Tūristu cirvis – XXS izmērs

Uzzināt vairāk
Produkta kods
121123
Produkta preču kods
1015617
Eiropas preču kods (EAN)
6411501211231
Platums
13 mm
Garums
231 mm
Augstums
28 mm
Svars
560 g